Rekonštrukcia potrubia

Rekonštrukcia a oprava starého potrubia so zabezpečením výkopových prác a inštalácie nového vodovodného potrubia. Navrhneme najlepšie riešenie a zabezpečíme kompletnú rekonštrukciu a modernizáciu vášho potrubia.  Pomocou monitoringu dokážeme určiť presnú trasu potrubia a odhaliť jeho poškodené časti. Rekonštrukcie zabezpečujeme pre rodinné domy, bytové domy, skladové, kancelárske priestory a iné objekty. Pracujeme na celom západnom Slovensku. Využite naše služby ešte dnes.

Ako objednať naše služby

Kontaktujte nás

Zavolajte na nonstop havarijnu linku 0948 595 798 a opíšte svoj problém. Volať môžete 24 hodín denne / 7 dní v týždni vrátane víkendov a sviatkov.

Príchod do 1 hodiny

Okamžite po oznámení problému k vám vyrazí výjazdové vozidlo s opravármi. Ich príchod čakajte do 1 hodiny od vášho telefonátu.

Odhalenie príčiny

Pomocou profesionálnej techniky dokážeme rýchlo odstrániť vzniknutý problém. Okrem upchatého potrubia a kanalizácie riešime aj náročnejšie havárie.

Rýchla oprava

Váš problém vždy vyriešime k vašej spokojnosti. Za výjazd neplatíte. Žiadne skryté poplatky. Iba u nás majú zákazníci 100% garanciu vrátenia peňazí.

Volajte havarijnú linku Nonstop 365 dní v roku