Monitoring kanalizácie

Monitoringom potrubia odhalíme únik vody, poškodenie alebo upchatie vodovodného potrubia a kanalizácie. Na základe výstupu merania navrhneme najlepšie a najlacnejšie riešenie odstránenia problému. Monitoringom získame prehľad od spáde potrubia, rozmere rúr a kanalizácií, hĺbke a vzdialenosti uchpatia alebo poškodenia. Priemer potrubia, ktorí dokážeme prístrojom skontrolovať je od 25 mm po 1 200 mm. Služieb monitoringu môžete využiť aj preventívne. Nečakajte preto na vznik havarijnej situácie a objednajte si špecialistu na monitoring už dnes. Pracujeme na celom západnom Slovensku.

Ako objednať naše služby

Kontaktujte nás

Zavolajte na nonstop havarijnu linku 0948 595 798 a opíšte svoj problém. Volať môžete 24 hodín denne / 7 dní v týždni vrátane víkendov a sviatkov.

Príchod do 1 hodiny

Okamžite po oznámení problému k vám vyrazí výjazdové vozidlo s opravármi. Ich príchod čakajte do 1 hodiny od vášho telefonátu.

Odhalenie príčiny

Pomocou profesionálnej techniky dokážeme rýchlo odstrániť vzniknutý problém. Okrem upchatého potrubia a kanalizácie riešime aj náročnejšie havárie.

Rýchla oprava

Váš problém vždy vyriešime k vašej spokojnosti. Za výjazd neplatíte. Žiadne skryté poplatky. Iba u nás majú zákazníci 100% garanciu vrátenia peňazí.

Volajte havarijnú linku Nonstop 365 dní v roku