Trasovanie kanalizácie

Kompletné trasovanie potrubia pomocou profesionálnej a spoľahlivej techniky určí presnú trasu odpadového potrubia a kanalizácie. Je to overený a lacný spôsob, ako zistiť presné miesto poruchy, celkový stav potrubia a opotrebenie jednotlivých častí. Táto služba sa najčastejšie využíva u novostavieb ako aj u starších objektov. Trasovanie potrubia je vhodný okrem priemyselných objektov aj pre rodinné domy, byty a bytové domy. Pracujeme na celom západnom Slovensku. Využite naše služby ešte dnes.

Ako objednať naše služby

Kontaktujte nás

Zavolajte na nonstop havarijnu linku 0948 595 798 a opíšte svoj problém. Volať môžete 24 hodín denne / 7 dní v týždni vrátane víkendov a sviatkov.

Príchod do 1 hodiny

Okamžite po oznámení problému k vám vyrazí výjazdové vozidlo s opravármi. Ich príchod čakajte do 1 hodiny od vášho telefonátu.

Odhalenie príčiny

Pomocou profesionálnej techniky dokážeme rýchlo odstrániť vzniknutý problém. Okrem upchatého potrubia a kanalizácie riešime aj náročnejšie havárie.

Rýchla oprava

Váš problém vždy vyriešime k vašej spokojnosti. Za výjazd neplatíte. Žiadne skryté poplatky. Iba u nás majú zákazníci 100% garanciu vrátenia peňazí.

Volajte havarijnú linku Nonstop 365 dní v roku