Krtkovanie Miloslavov a okolie nonstop

Profesionálne prepchávanie odtokov a kanalizácie

Dopravu neúčtujeme, vždy zdarma

Krtkovanie Miloslavov za najlepšiu cenu

Dôraz na kvalitu a rýchlosť

Zabezpečíme čistenie odpadov a kanalizácie v obci Miloslavov a širokom okolí za najlepšie ceny. Počas dlhoročných skúseností sme získali mnoho skúseností vďaka ktorým vám dokážeme rýchlo a lacno zabezpečiť krtkovanie v Miloslavove a na Západnom Slovensku s garanciou spokojnosti za poskytnuté služby. Naši technici sú vám k dispozícií vo dne, v noci.

Výjazdy uskutočňujeme najčastejšie ak vôbec neodteká alebo odteká veľmi pomaly voda z kuchynského drezu, umývadla, vane, WC, sprchy, pisoára, umývačky riadu. Samozrejme vám pomôžeme aj inými poruchami alebo inštaláciami. Pomocou profesionálnej techniky zabezpečíme vysokotlakové čistenie kanalizácie a krtkovanie Miloslavov, monitoring kanalizácie, trasovanie potrubia, rekonštrukcie potrubia.

Krtkovanie odpadu

Krtkovanie drezu, umývadla, sprchy, WC, práčky, vane. Rýchla pomoc pri odstránení vášho problému.

Vysokotlakové čistenie

Keď obyčajné krtkovanie nezaberá na rad prichádza vysokotlakové čistenie kanalizácie a potrubia.

Monitoring potrubia

Kompletný monitoring potrubia pomocou profesionálnej a spoľahlivej techniky.

Trasovanie kanalizácie

Zistíme presnú trasu kanalizácie a potrubia. Vhodne pri väčších problémoch alebo pri rekonštrukcii kanalizácie

Rekonštrukcie potrubia

V rámci našich služieb okrem krtkovanie v Miloslavove zabezpečíme aj rekonštrukcie potrubia a kanalizácie.

Vodoinštalačné práce

Kompletná realizácia vodoinštalačných prác od A po Z. Kvalitne odvedená práca so zárukou 10 rokov.

Referencie našich zákazníkov

Pavol Valentín

5/5

Dobrý deň, chcem sa veľmi poďakovať pánovi, potreboval som vymeniť kompletné WC a pán rýchlo a v poriadku mi prišiel vymeniť. Som veľmi spokojný a určite oslovím opäť, keď budem mať problém. Ďakujem ešte raz!

Peter Klat

5/5

Prišli aj večer do 1 hodiny ako sľúbili. Prácu spravili, vyskúšali a ukázali nám že to je v poriadku. Konkrétne krtkovanie odpadu. Slušní a môžem len odporučiť ďalej. Cena taktiež v pohode. 

Martin Matovic

5/5

Veľká vďaka týmto pánom, ktorí prišli ku mne aj cez víkend večer a bez problémov odstránili problém. Ochotne mi všetko vysvetlili a s ich prístupom som maximálne spokojný.

Jakub Piatrik

5/5

Chlapi prišli bez problémov aj v nedeľu o 21:00. Robotu spravili tak ako bolo treba. Skvelý prístup a určite odporúčam ďalej. Ďakujem.

Kristína Lipovská

5/5

Som spokojná s výmenou sifónu a batérie. Pán prišiel ako sľúbil a bez problémov rýchlo vymenil. Cena taktiež dobrá. Ďakujem.

Denis Petráš

5/5

S pánom je veľmi dobrá komunikácia. Prišiel ako sľúbil a skvelo odviedol svoju prácu. Sme veľmi spokojní. Ďakujeme.

Krtkovanie kanalizácie, potrubia, havaríjna služba nonstop Miloslavov

Ako objednať naše služby

Kontaktujte nás

Zavolajte na nonstop havarijnu linku 0948 595 798 a opíšte svoj problém. Volať môžete 24 hodín denne / 7 dní v týždni vrátane víkendov a sviatkov.

Príchod do 1 hodiny

Okamžite po oznámení problému k vám vyrazí výjazdové vozidlo s opravármi. Ich príchod čakajte do 1 hodiny od vášho telefonátu. Krtkovanie v Miloslavove a okolí je vždy s dopravou zadarmo.

Odhalenie príčiny

Pomocou profesionálnej techniky dokážeme rýchlo odstrániť vzniknutý problém. Okrem upchatého potrubia a kanalizácie riešime aj náročnejšie havárie.

Rýchla oprava

Váš problém vždy vyriešime k vašej spokojnosti. Za výjazd neplatíte. Žiadne skryté poplatky. Celá obec Miloslavov a okolie.

Volajte nonstop linku Miloslavov a okolie