Krtkovanie Alžbetin Dvor a okolie nonstop

Rýchle čistenie kanalizácie a odpadov

Poruchy, opravy, inštalácie

Doprava zdarma na krtkovanie Alžbetin dvor

Overená technika a zamestnanci

Pomoc pri upchatej kanalizácií a odpadov pre obec Alžbetin dvor a celom Západnom Slovensku. Sme nonstop poruchová služba s rýchlim príchodom a riešením problému. Počas dlhoročných skúseností sme získali mnoho skúseností vďaka ktorým vám dokážeme rýchlo a lacno zabezpečiť krtkovanie v Alžbetinom dvore a jeho širokom okolí. Na našu prácu dávame vždy garanciu.  Sme tu pre vás vo dne, v noci.

Výjazdy uskutočňujeme najčastejšie ak vôbec neodteká alebo odteká veľmi pomaly voda z kuchynského drezu, umývadla, vane, WC, sprchy, pisoára, umývačky riadu. Samozrejme vám pomôžeme aj inými poruchami alebo inštaláciami. Pomocou profesionálnej techniky zabezpečíme vysokotlakové čistenie kanalizácie a krtkovanie Alžbetin dvor, monitoring kanalizácie, trasovanie potrubia, rekonštrukcie potrubia.

Krtkovanie odpadu

Krtkovanie drezu, umývadla, sprchy, WC, práčky, vane. Rýchla pomoc krtkovanie Alžbetin dvor.

Vysokotlakové čistenie

Keď obyčajné krtkovanie nezaberá na rad prichádza vysokotlakové čistenie kanalizácie a potrubia.

Monitoring potrubia

Kompletný monitoring potrubia pomocou profesionálnej a spoľahlivej techniky.

Trasovanie kanalizácie

Zistíme presnú trasu kanalizácie a potrubia. Vhodne pri väčších problémoch alebo pri rekonštrukcii kanalizácie

Rekonštrukcie potrubia

V rámci komplexnosti našich služieb vám zabezpečíme aj kompletné rekonštrukcie potrubia a kanalizácie.

Vodoinštalačné práce

Kompletná realizácia vodoinštalačných prác od A po Z. Kvalitne odvedená práca so zárukou 10 rokov.

Referencie našich zákazníkov

Pavol Valentín

5/5

Dobrý deň, chcem sa veľmi poďakovať pánovi, potreboval som vymeniť kompletné WC a pán rýchlo a v poriadku mi prišiel vymeniť. Som veľmi spokojný a určite oslovím opäť, keď budem mať problém. Ďakujem ešte raz!

Peter Klat

5/5

Prišli aj večer do 1 hodiny ako sľúbili. Prácu spravili, vyskúšali a ukázali nám že to je v poriadku. Konkrétne krtkovanie odpadu. Slušní a môžem len odporučiť ďalej. Cena taktiež v pohode. 

Martin Matovic

5/5

Veľká vďaka týmto pánom, ktorí prišli ku mne aj cez víkend večer a bez problémov odstránili problém. Ochotne mi všetko vysvetlili a s ich prístupom som maximálne spokojný.

Jakub Piatrik

5/5

Chlapi prišli bez problémov aj v nedeľu o 21:00. Robotu spravili tak ako bolo treba. Skvelý prístup a určite odporúčam ďalej. Ďakujem.

Kristína Lipovská

5/5

Som spokojná s výmenou sifónu a batérie. Pán prišiel ako sľúbil a bez problémov rýchlo vymenil. Cena taktiež dobrá. Ďakujem.

Denis Petráš

5/5

S pánom je veľmi dobrá komunikácia. Prišiel ako sľúbil a skvelo odviedol svoju prácu. Sme veľmi spokojní. Ďakujeme.

Havarijna služba pre Alžbetin Dvor a okolie

Ako objednať naše služby

Kontaktujte nás

Zavolajte na nonstop havarijnu linku 0948 595 798 a opíšte svoj problém. Volať môžete 24 hodín denne / 7 dní v týždni vrátane víkendov a sviatkov.

Príchod do 1 hodiny

Okamžite po oznámení problému k vám vyrazí výjazdové vozidlo s opravármi. Ich príchod čakajte do 1 hodiny od vášho telefonátu.

Odhalenie príčiny

Pomocou profesionálnej techniky dokážeme rýchlo odstrániť vzniknutý problém. Okrem upchatého potrubia a kanalizácie riešime aj náročnejšie havárie.

Rýchla oprava

Váš problém vždy vyriešime k vašej spokojnosti. Za výjazd neplatíte. Žiadne skryté poplatky. Iba u nás majú zákazníci 100% garanciu vrátenia peňazí.

Volajte nonstop linku Alžbetin Dvor a okolie